Hem
Compliance
Ansvarsfullt företagande
Om företaget
Produkter
Projektering och support
Infotek
Referensprojekt
Kontakt
Marknadsavdelning
Inköpsavdelning
Ny leverantör?
Personalavdelning
Kvalitet & miljö
Hitta till oss
Sök
Logga in


Avtal
VNSS - General Purchasing Terms and Conditions v02
VNSS Code of Conduct for business partners and suppliers - ver 1.1

Inköpsavdelning

                                   
Inköpschef
Lars Nordgren
Tel: +46(0)70-552 02 26
Mail: lars.nordgren@vossloh.com

Strategisk Inköpare
Fatmire Konxheli
Tel: +46(0)10-160 11 52
Mail: fatmire.konxheli@vossloh.com

Strategisk Inköpare
Ulrika Larsson
Tel: +46(0)10-160 11 43

Mail: ulrika.larsson@vossloh.com

                                  
Inköpare  
Lars-Göran Johansson
Tel: +46(0)10-160 12 36
Mail: lars-goran.johansson@vossloh.com
                                  
Inköpare
Andreas Rudolfsson
Tel: +46(0)10-160 11 71

Mail: andreas.rudolfsson@vossloh.com           

Inköpare
Mikael Hansson
Tel: +46(0)722-31 37 86

Mail: mikael.hansson@vossloh.com   

lll
Provided by Webforum